BrukarstwoMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Brukarstwo Warszawa

Dla naszych klientów świadczymy także usługi brukarskie w Warszawie, wykonując niezbędne prace w otoczeniu grobowców. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży, proponując nowoczesne rozwiązania w zakresie układania kostki granitowej i brukowej, które znacznie poprawiają wygląd terenów wokół grobowców.

Kostka jest nie tylko estetycznym wykończeniem przestrzeni, ale w miejscach o podłożu piaszczystym chroni naturalny kamień przed ciągłymi zabrudzeniami. Dysponujemy materiałami cechującymi się ponadczasową estetyką, a także trwałością. Kostki dostępne są w różnych odcieniach, dlatego też łatwo można je dopasować do rodzaju i charakteru grobowca.

Roboty brukarskie Warszawa

Wszystkie roboty brukarskie w Warszawie realizujemy po wcześniejszym uzgodnieniu ich zakresu oraz oczekiwanego efektu z inwestorem. Dzięki dostępności kostki w różnych odcieniach możliwe jest jej łączenie we wzory, dostosowane do stylistyki przestrzeni wokół grobowca, jak i samego pomnika. Prace realizujemy kompleksowo, rozpoczynając od gruntownego przygotowania podłoża, dzięki czemu kostka będzie stanowić stabilne i trwałe wykończenie.

Układanie kostki brukowej w Warszawie poprzedzamy wyrównaniem terenu, a także wykonaniem odpowiedniej podbudowy. Układając bruk natomiast, kierujemy się wcześniej uzgodnionym z klientem projektem, aby efekt spełniał oczekiwania inwestora. Wykorzystujemy najwyższej jakości kostkę, cechującą się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne czy duże obciążenia.

Roboty brukarskie Warszawa

Jak wspomnieliśmy brukarstwo w Warszawie, realizowane przez naszą firmę, obejmuje tereny cmentarzy. W tych miejscach szczególną uwagę przywiązujemy do estetyki kostki, dzięki czemu będzie stanowić doskonałe uzupełnienie wyglądu nagrobka. To rozwiązanie znacznie ułatwiające prowadzenie okresowych prac porządkowych na cmentarzu, eliminujące wzrastanie roślinności wokół grobowca. Układanie kostki realizujemy po wcześniejszym spotkaniu przy grobie, które pozwala ustalić zakres prac, a także oczekiwany efekt estetyczny.

Jeśli szukają państwo firmy, która zajmuje się układaniem kostki granitowej w Warszawie – zapraszamy do współpracy. Oferujemy usługę profesjonalną, wykonaną z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę prac brukarskich, obejmujących tereny wokół grobowców. Na wszystkie realizacje udzielamy pisemnej gwarancji.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa