BrukarstwoMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Brukarstwo Warszawa

Dla naszych klientów świadczymy także usługi brukarskie w Warszawie, wykonując niezbędne prace w otoczeniu grobowców. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży, proponując nowoczesne rozwiązania w zakresie układania kostki granitowej i brukowej, które znacznie poprawiają wygląd terenów wokół grobowców.

Kostka jest nie tylko estetycznym wykończeniem przestrzeni, ale w miejscach o podłożu piaszczystym chroni naturalny kamień przed ciągłymi zabrudzeniami. Dysponujemy materiałami cechującymi się ponadczasową estetyką, a także trwałością. Kostki dostępne są w różnych odcieniach, dlatego też łatwo można je dopasować do rodzaju i charakteru grobowca.

Roboty brukarskie Warszawa

Ofertę skierowaną do Państwa rozszerzyliśmy o kolejną, niezbędną usługę – estetyczne brukarstwo w Warszawie oraz okolicy, na terenach cmentarzy świeckich i wyznaniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana przez nas kompozycja była jednolita, elegancka i odpowiednia do miejsca, w jakim ma się znaleźć. Układanie kostki brukowej w Warszawie ma również pomóc w uporządkowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni wokół nagrobka, usprawnieniu komunikacji oraz zwiększeniu komfortu poruszania się wokół niego.

Estetyczna kostka brukowa, układanie – Warszawa

Szczególnie w dużych, miejskich nekropoliach warto zadbać o porządek i ład wokół nagrobka zmarłych bliskich. Jeśli w grę wchodzi dobrej jakości, trwała i prezentująca się nienagannie mimo upływającego czasu kostka brukowa, układanie w Warszawie alejek warto zostawić firmom profesjonalnie zajmujących się tym zagadnieniem, które, jak nasza firma, będą w stanie zespolić w jedną, estetyczną całość nagrobek i jego otoczenie.

Rezultatem jest bardzo klarowna i elegancja forma, mająca niejako symboliczne przedłużenie w rozchodzących się wokół niej uliczkach i przesmykach. Jako doświadczeni brukarze, w Warszawie wykonujemy na życzenie naszych Klientów alejki korespondujące wyglądem, formą i kolorystyką z głównym założeniem stylistycznym nagrobka.

Dlaczego warto zadbać o nagrobek i kostkę brukową z układaniem w Warszawie?

Chociaż nowoczesne usługi brukarskie w Warszawie i okolicach skupiają się przede wszystkim na aspekcie artystycznym i estetycznym, nie można zapomnieć o walorach czysto praktycznych takiego rozwiązania. Układanie kostki brukowej w Warszawie na cmentarzach znacznie zwiększa bezpieczeństwo i komfort poruszania się po nekropolii, ułatwia również zlokalizowanie nagrobka kogoś bliskiego. Estetycznie zagospodarowana przestrzeń wokół tego ważnego miejsca pozwala również lepiej zadbać o powierzchnię nagrobka i jego dekoracje – nasze doświadczenie mówi, że kostka brukowana układana w Warszawie na największych cmentarzach znacznie redukuje ilość zanieczyszczeń i kurz, jakie osadzają się na powierzchni nagrobków. Dzięki temu wymagają rzadszej, łatwiejszej i mniej kosztownej konserwacji.

Droga wyłożona z kostki brukowej lub granitowej ułatwia poruszanie się szczególnie osobom starszym, o zmniejszonej ruchomości. Dobrze zagospodarowane miejsce wokół pomnika, właśnie w postaci kostki brukowej, której układanie w Warszawie zleca coraz większa liczba Klientów, pozwala także zredukować ilość czasu niezbędną na doprowadzenie otoczenia do porządku po zimie lub tuż przed nastaniem zimy.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne brukarstwo w Warszawie? 

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy z kamieniem brukowym oraz z granitem, dlatego jako fachowi brukarze w Warszawie jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy koncept, jaki Państwo macie w związku z konkretnym miejscem. Wszystkie prace wyceniane są już na poziomie projektu, a koszty są jasno ustalane wraz z inwestorami. Zlecone prace układania kostki brukowej w Warszawie wykonywane są dopiero po dokonaniu wszystkich uzgodnień, z dbałością o detale, doskonałą jakość estetyczną i solidność.

Proponujemy rozwiązania eleganckie i trwałe, pozwalające użytkować je bez obaw o uszkodzenia czy zmiany w wyglądzie. Przed położeniem kostki brukowej i układaniem jej w Warszawie wykonujemy wszystkie niezbędne prace przygotowawcze, w tym wyrównanie i ubicie terenu. Dlatego nasi Klienci mają pewność co do wysokiej jakości i zadowalającego efektu końcowego.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa