NagrobkiPodwójne

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Nagrobki Podwójne Warszawa

W ofercie posiadamy nagrobki podwójne, wykonywane w Warszawie. Zapewniamy kompleksową realizację – począwszy od projektu, przez wykonanie pomnika aż po jego montaż. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu nagrobek nawet po wielu latach zachowa swą pierwotną estetykę, bez konieczności stosowania skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego pomnika, mamy wzory nagrobków podwójnych, które będą pomocne w podjęciu decyzji nie tylko o formie, ale i o kolorystyce przyszłego nagrobka. Galerię naszych realizacji można zobaczyć na stronie internetowej, gdzie umożliwiliśmy także zamówienie pomnika online. Wystarczy wybrać interesujący państwa wzór, przesłać do nas informacje o lokalizacji grobu, a my po przygotowaniu projektu skontaktujemy się w sprawie ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.

Nowoczesne nagrobki podwójne

Nasza oferta obejmuje różnorodne pomniki, w tym nowoczesne nagrobki podwójne, wyróżniające się minimalizmem w zakresie formy oraz kolorystyki. W tym przypadku ogranicza się także wszelkie elementy dekoracyjne. Pomnik przygotowujemy zgodnie z życzeniem klienta, opracowując najpierw jego projekt. Po akceptacji przystępujemy do realizacji zlecenia, a następnie montażu pomnika na cmentarzu.

Zapewniamy także ekskluzywne nagrobki podwójne, które mogą być zdobione rzeźbami wykonanymi przez współpracujących z nami artystów. Wyjątkowość nagrobka może przejawiać się także w zastosowanych materiałach, które wybiorą państwo na miejscu w naszym biurze. Zajmujemy się również przygotowaniem tablic. Litery mogą być piaskowane i kute bezpośrednio w naszym zakładzie lub też realizujemy usługę bezpośrednio na cmentarzu, dopisując do istniejącej tablicy dane kolejnej osoby zmarłej.

Nagrobki podwójne ceny

Jakie mają nagrobki podwójne ceny? Każdy projekt szacujemy indywidualnie, na podstawie kilku czynników. Kluczowe znaczenie ma wielkość pomnika, materiał, z jakiego ma być wykonany, a także elementy dodatkowe, takie jak tablica, rzeźba czy niestandardowe zdobienia. Po uzgodnieniu z państwem szczegółów pomnika przygotujemy kosztorys, którzy przekażemy do akceptacji. Dopiero po jego zatwierdzeniu przystępujemy do zasadniczej pracy, czyli wykonania nagrobka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą nagrobki podwójne w Warszawie. W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji. Na stronie internetowej można zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami, jeśli natomiast chcą państwo osobiście dokonać wyboru materiału, z jakiego nagrobek ma zostać wykonany, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, gdzie posiadamy próbki naturalnych kamieni, używanych do produkcji pomników.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa