LiternictwoMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Liternictwo Warszawa

W katalogu oferowanych przez nas usług znajduje się także liternictwo nagrobkowe, nieodłącznie związane z projektowaniem i wykonywaniem pomników. Napisy wykonujemy w technologii kutej lub piaskowanej. Realizujemy także zamówienia na liternictwo nagrobne, będące uzupełnieniem już istniejącego napisu na pomniku.

Estetyczny i czytelny napis jest upamiętnieniem osoby zmarłej, a dzięki metodzie jego wykonywania, nie musi być okresowo odnawiany, zachowując swoją czytelność przez wiele lat. Naszym klientom umożliwiamy wybór różnorodnych krojów pisma, które można dostosować do indywidualnych oczekiwań zamawiającego, jak i charakteru, wyglądu oraz wielkości nagrobka.

Liternictwo kamieniarskie warszawa

Łączymy tradycję rzemiosła z nowoczesnym podejściem do kucia liter w kamieniu, aby dostarczyć Państwu wyjątkowe usługi. Liternictwo kamieniarskie w Warszawie wykonujemy techniką ręcznego rzeźbienia lub technologią piaskowania. Kucie liter w granicie metodą tradycyjną odbywa się ręcznie, co gwarantuje unikalność i niepowtarzalność każdego wykonanego napisu.

Liternictwo ozdobne w kamieniu sporządzamy też metodą piaskowania. Jest to szybsze i tańsze rozwiązanie od ręcznego kucia liter w kamieniu. Pozwala ono uzyskać dowolny krój i wielkość liter oraz stosować różnorodną ornamentykę. Po ustaleniu treści i wyglądu napisu wykuwamy litery, które następnie wykańczamy wybranym kolorem.

Przygotowujemy także zamówienia na liternictwo w kamieniu w Warszawie, które stanowi uzupełnienie lub rozszerzenie już istniejącego napisu. Dzięki temu możemy dostosować nagrobki do zmieniających się potrzeb i okoliczności, zachowując jednocześnie spójność całego projektu. Nasze usługi liternictwa kamieniarskiego w Warszawie są realizowane z najwyższą precyzją i dbałością o detale.

Liternictwo ozdobne – Warszawa

W naszej pracowni powstają prace, które łączą ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami w sztuce nagrobnej. Projektujemy i wykonujemy liternictwo ozdobne, które wyróżnia się niepowtarzalnym stylem. Stosujemy zarówno sprawdzone, klasyczne kroje pisma, jak i autorskie, unikalne projekty liter. Dbamy o dokładność liter kutych w kamieniu i jakość każdego elementu dekoracyjnego. Ozdobne obramowania, ornamentyka roślinna czy figuralna nadają naszym pracom wyjątkowego charakteru.

Nasze liternictwo nagrobkowe w Warszawie to nie tylko napisy na nagrobkach. Tworzymy także inskrypcje na pomnikach, tablicach pamiątkowych i innych elementach małej architektury. Ponadto wykorzystujemy sprawdzone, tradycyjne techniki kucia liter w kamieniu, ale nie boimy się również eksperymentować z nowymi rozwiązaniami. Tworzymy napisy, które są trwałym upamiętnieniem dla osób zmarłych. Dzięki naszym sprawdzonym metodom liternictwo w kamieniu  nie wymaga okresowego odnawiania i zachowuje swoją czytelność przez wiele lat.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników, którzy zapewnią Państwu pełne wsparcie przy projektowaniu wyjątkowego liternictwa nagrobnego w Warszawie. Umożliwiamy wybór wykończenia liternictwa kamieniarskiego z szerokiej gamy dostępnych opcji, zróżnicowanych pod względem materiałów i kolorów. Nasze usługi gwarantują, że pamięć o bliskich zostanie zachowana na zawsze w formie eleganckich i trwałych liter wykutych w kamieniu.

Liternictwo nagrobkowe Warszawa

Liternictwo nagrobkowe w Warszawie realizujemy w różnych formach. Część klientów preferuje tradycyjne, proste napisy, minimalizując jednocześnie elementy dekoracyjne. Jest także duża grupa osób, wybierająca liternictwo bogato zdobione, indywidualnie przygotowywane. Tym klientom oferujemy liternictwo artystyczne, projektowane i wykonywane według ścisłych wytycznych zamawiającego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oferujemy liternictwo ozdobne, z wykorzystaniem bogatej ornamentyki, jak i nowoczesne – cechujące się minimalizmem. Realizujemy usługi zarówno w naszym zakładzie kamieniarskim, jak i bezpośrednio na cmentarzu, gdy zachodzi konieczność dopisania kolejnego nekrologu. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły realizacji usługi oraz otrzymać projekt napisu na grobowcu.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa