KamieniarstwoMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Usługi

Nagrobki

Produkujemy nagrobki z kamienia naturalnego i z każdej grubości płyt, według wspólnie ustalonego projektu.

Poznaj Naszą Ofertę

Brukarstwo

Wykonujemy usługi związane z układaniem kostki granitowej i brukowej wokół nagrobka jak i na prywatnej posesji.

Poznaj Naszą Ofertę

Rzeźba

Najlepsi artyści w kraju stworzą dla Państwa wyszukane rzeźby i płaskorzeźby; według ustalonej wspólnie koncepcji.

Poznaj Naszą Ofertę

Liternictwo

Wykonujemy piaskowanie i kucie liter w zakładzie jak i również na cmentarzu w formie dopisu nastepnego nekrologu.

Poznaj Naszą Ofertę

Firma Marmurek

Kamieniarstwo Marmurek to nazwa marki, dla której pracują największe kopalnie granitów z Indii, Szwecji i Afryki Południowej oraz najlepsi specjaliści z zakresu obróbki i montażu elementów z kamienia naturalnego.

Nasza firma powstała na fundamentach pracy i doświadczeń osób, dla których kamieniarstwo to coś więcej niż zwykła działalność gospodarcza. Poznawaliśmy i uczyliśmy się kamienia naturalnego tak, aby w swojej ofercie proponować Państwu jedynie najlepsze dla naszego klimatu rodzaje granitów.

Większość firm z branży kamieniarskiej opiera swoją działalność na gotowych, żywicowanych płytach, które nabywają w hurtowniach.
Produkcja państwa zamówień w naszej firmie, opiera się na własnym, nabytym przez nas materiale w formie surowego bloku, który na potrzeby konkretnych zamówień jest cięty na odpowiedniej grubości płyty. Gwarantujemy w ten sposób jakość i trwałość kamienia naturalnego, gdyż kontrolujemy każdy etap obróbki elementów granitowych wychodzących z naszego zakładu.

Wszystkie nasze realizacje oraz wzory wyrobów znajdujące się w naszych punktach sprzedaży stanowią tylko i wyłącznie naturalne, niemodyfikowane chemią, odcienie granitów z całego świata

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Kamieniarz warszawa

Estetyczny pomnik to forma godnego upamiętnienia zmarłego. Wobec tego wiele osób poszukuje fachowego zakładu kamieniarskiego z Warszawy, który zagwarantuje staranne wykonanie nagrobka, bazując na wysokiej jakości materiałach. Pomnik ma symbolizować nieprzemijalność, zatem konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych usług kamieniarskich, by nagrobek prezentował się efektownie i schludnie przez wiele długich lat.

Zakład Kamieniarski Marmurek z Warszawy współpracuje z największymi kopalniami granitu z Indii, Szwecji i Afryki Południowej, dając swoim kontrahentom gwarancję jakościowych surowców, z jakich tworzone są pomniki. Wszystkie materiały, na jakich bazujemy podczas produkcji wyrobów kamieniarskich, są w pełni naturalne. Równie ważne są także narzędzia z jakich korzystamy, pozwalające na precyzyjną odróbkę płyty i nadanie jej odpowiednich kształtów.

Kamieniarstwo Warszawa

Usługi kamieniarskie świadczymy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim możliwość dostosowania profilu płyty wedle osobistych preferencji klienta. Wiele zakładów kamieniarskich w Warszawie i nie tylko oferuje dostępne w hurtowniach gotowe płyty żywicowane. Szeroka gama prototypów granitu to kolejna rzecz, jaką dysponujemy. Kamieniarz z Warszawy może zaproponować nie tylko różne odcienie kolorystyczne nagrobków, ale także inne faktury materiału.

Zakład kamieniarski opracowuje i realizuje projekt pomnika, uwzględniając wszystkie wytyczne zamawiających, aby finalny efekt wpasowywał się całościowo w ich gusta. Usługa personalizacji nagrobka w firmie kamieniarskiej z Warszawy obejmuje wybór kształtu płyty, koloru i faktury kamienia, a także umieszczenie ozdobnych elementów, na przykład rzeźb. Za sprawą tego mogiła bliskiej osoby wygląda estetycznie i w należyty sposób ją upamiętnia.

Usługi Kamieniarskie Warszawa

Pracowników zakładu kamieniarskiego z Warszawy cechuje wieloletnie zdobywane doświadczenie oraz wiedza z zakresu obróbki naturalnych materiałów. Usługi kamieniarskie świadczone są na wysokim poziomie z uwagi na kompetencje naszych fachowców i uczciwe podejście do wykonywanych obowiązków.Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy Stefanowo,
ul. Graniczna 31E
Pn-PT 9-17, SOB. 9-14

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki UL. Królewska 18A
PN-PT 9-17, SOB. 9-14

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Zaufaj profesjonalistom.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa