Szanowni Państwo, wprowadzamy dodatkową możliwość składania zamówień, w formie zdalnej sprzedaży naszych usług. Proponujemy Państwu 200 wzorów nagrobków, które można zobaczyć na żywo w naszych punktach sprzedaży: w Stefanowie, w Warszawie oraz w Grodzisku Mazowieckim. Nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji niezmiennie w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 9-14.

Instrukcja zamówienia:

1. prosimy wybrać wzór nagrobka z naszej oferty oraz zapisać numer wzoru np.w1;
2. prosimy otworzyć zakładkę kontakt, w której jest formularz kontaktowy;
3. w treści wiadomości prosimy podać:
a) adres/nazwę cmentarza np.: Cmentarz Komunalny w Antoninowie
b) rodzaj grobu: pojedynczy ziemny/pojedynczy murowany/podwójny ziemny/podwójny murowany
c) numer wybranego wzoru
d) treść upamiętnienia, np.: Ś.P. Jan Kowalski żył lat 99 zm.29.03.2020 r.
e) nieobowiązkowe dodatki np.: otoczenie z kostki brukowej z ławeczką składaną i wazon granitowy
f) Jeżeli mają Państwo upatrzony wzór pomnika, lub chcieliby Państwo dokonać modyfikacji wybranego wzoru, np. zmienić kolor tablic to prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 882-326-247 lub email: kontakt@marmurek.eu.

W odpowiedzi na Państwa kontakt, prześlemy Państwu projekt, stanowiący załącznik do Umowy oraz ofertę cenową. Po zaakceptowaniu przez Państwa naszej oferty prześlemy umowę oraz fakturę zaliczkową do opłacenia przelewem bankowym.

Dodatkowo dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa ze względu na zagrożenie epidemiczne, wprowadzamy możliwość zamkniętej wizyty w naszych punktach, podczas której w ciągu 45 minut będą mieli Państwo całą naszą wystawę wyłącznie dla siebie.

loga marmurek

W związku z epidemią wirusa COVID-19 przygotowaliśmy nową formułę przyjmowania interesantów.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, każde nasze biuro jest dezynfekowane kilka razy w ciągu dnia, a nasi sprzedawcy są wyposażeni w maseczki ochronne. Istnieje możliwość podpisania umowy zdalnie, nie wychodząc z domu. Zachęcamy do konsultacji telefonicznej lub mailowej.

W tym celu prosimy o  kontakt na podane poniżej numery telefonów oraz adres mailowy:

508249747

882326247

kontakt@marmurek.eu

Życzymy zdrowia i wytrwałości w trudnych czasach.