Rzeźba NagrobnaMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Rzeźba Nagrobna Warszawa

Rzeźba nagrobna jest nie tylko ozdobą pomnika, ale przede wszystkim artystycznym wyrazem pamięci o zmarłych. Nabiera szczególnego znaczenia, gdy może być wykonana zgodnie z projektem rodziny, będącym odzwierciedleniem ich wspomnień o bliskiej osobie. Dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy rzeźby nagrobkowe, wykonywane z kamienia, przez współpracujących z nami artystów – rzeźbiarzy.

Cechą wyróżniającą rzeźby jest ich unikatowość. Rodzina, w porozumieniu z artystą, wypracowuje wspólny projekt, który może obejmować rzeźbę umiejscowioną bezpośrednio przy tablicy, jak i wolnostojącą. W ofercie posiadamy także dowolny grawerunek oraz płaskorzeźby. Wszystkie elementy ozdobne nagrobków wykonywane są ręcznie z kamienia, dzięki czemu zyskują ponadczasową estetykę i wieloletnią trwałość.

Rzeźba Nagrobna

Rzeźba nagrobkowa, w zależności od rodzaju pomnika, jaki ma ozdabiać, może być wykonana w formie wolnostojącej lub umieszczona przy tablicy. W obu przypadkach klienci decydują nie tylko o formie rzeźby, ale także o jej kolorze, czy kamieniu, z jakiego ma być wykonana. Dysponujemy zdjęciami przykładowych realizacji, które mogą być inspiracją do opracowania własnego projektu.

Nagrobki rzeźbione różnicuje także styl. Współpracujący z nami artyści zajmują się wykonywaniem ozdób nawiązujących do klasycznej formy, jak i minimalistycznej, która doskonale wpisuje się w nowoczesne pomniki, gdzie liczy się delikatność i prostota. W każdym przypadku realizację rzeźby poprzedza projekt, a także jego wizualizacja, pozwalająca klientom realnie ocenić wygląd gotowego dzieła.

Rzeźby nagrobkowe Warszawa

Wykonujemy rzeźby nagrobkowe w Warszawie, gdzie klienci mają możliwość obejrzenia przykładowych realizacji, a także mogą wybrać kamień, z jakiego ma być wykonana rzeźba, na podstawie przedstawionych próbek. Służymy profesjonalnym wsparciem w dopasowaniu projektu do waszych indywidualnych oczekiwań, a także w selekcji materiału, jaki najlepiej sprawdzi się w konkretnej realizacji. Wykonujemy rzeźby nagrobkowe zarówno w wersji świeckiej, jak i religijnej, z dowolnie wybraną przez klienta symboliką.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie szczegółowe informacje na temat oferty, terminu realizacji oraz cennika. Nagrobki z rzeźbą wykonywane są na indywidualne zamówienie, dlatego też czas oczekiwania na realizację pomnika uzależniony jest między innymi od rodzaju wybranej rzeźby, a także jej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami przykładowych rzeźb, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa

loga marmurek

W związku z epidemią wirusa COVID-19 przygotowaliśmy nową formułę przyjmowania interesantów.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, każde nasze biuro jest dezynfekowane kilka razy w ciągu dnia, a nasi sprzedawcy są wyposażeni w maseczki ochronne. Istnieje możliwość podpisania umowy zdalnie, nie wychodząc z domu. Zachęcamy do konsultacji telefonicznej lub mailowej.

W tym celu prosimy o  kontakt na podane poniżej numery telefonów oraz adres mailowy:

508249747

882326247

kontakt@marmurek.eu

Życzymy zdrowia i wytrwałości w trudnych czasach.