Rzeźba NagrobnaMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Rzeźba Nagrobna Warszawa

Rzeźba nagrobna jest nie tylko ozdobą pomnika, ale przede wszystkim artystycznym wyrazem pamięci o zmarłych. Nabiera szczególnego znaczenia, gdy może być wykonana zgodnie z projektem rodziny, będącym odzwierciedleniem ich wspomnień o bliskiej osobie. Dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy rzeźby nagrobkowe, wykonywane z kamienia, przez współpracujących z nami artystów – rzeźbiarzy.

Cechą wyróżniającą rzeźby jest ich unikatowość. Rodzina, w porozumieniu z artystą, wypracowuje wspólny projekt, który może obejmować rzeźbę umiejscowioną bezpośrednio przy tablicy, jak i wolnostojącą. W ofercie posiadamy także dowolny grawerunek oraz płaskorzeźby. Wszystkie elementy ozdobne nagrobków wykonywane są ręcznie z kamienia, dzięki czemu zyskują ponadczasową estetykę i wieloletnią trwałość.

Rzeźba Nagrobna

Mogiła symbolizuje nieprzemijalność i jest wyrazem szacunku do zmarłej osoby. Pomniki mogą przybierać wiele form i być utrzymane w różnej kolorystyce. Piękną ozdobę nagrobków stanowią rzeźby, zarówno umieszczone bezpośrednio przy tablicy, jak i wolnostojące. Bez względu na rodzaj wybranej rzeźby nagrobnej, istotną kwestią jest, aby była wykonana z naturalnego surowca – kamienia. Tylko wtedy zyskują Państwo pewność, że mogiła bliskiej osoby będzie prezentować się estetycznie przez wiele lat.

Rzeźby nagrobkowe, poza funkcją ozdobną, pełnią także rolę symboliczną. Rodzina może bowiem zaprezentować artystom projekt rzeźby nagrobnej, która związana będzie z ich wspomnieniami o zmarłym. Nasi kamieniarze z kolei wykonają rzeźbę nagrobną zgodną z Państwa oczekiwaniami, wizualizując myśli o bliskim. Rzeźbiarze tworzą elementy ozdobne pomników na specjalne zamówienie, stąd każda rzeźba nagrobkowa cechuje się unikatowością. Wszystkie rzeźby nagrobkowe w Warszawie produkujemy ręcznie z wysokiej jakości kamienia.

Rzeźby nagrobkowe

Tworząc rzeźbę nagrobną w Warszawie, dajemy naszym klientom zupełną dowolność, definiującą finalny wygląd elementu. W Państwa gestii leży rodzaj kamienia, kolor, kształt, faktura i wiele innych cech rzeźby nagrobnej. Warto zaznaczyć, że dysponujemy przykładowymi realizacjami, które mogą zainspirować klientów i pomóc w podjęciu decyzji. Artyści zajmujący się tworzeniem rzeźb nagrobnych, wykonują je zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Kiedy zbierzemy już wszystkie informacje, dotyczące tego, jak ma prezentować się rzeźba nagrobna, możemy przejść do realizacji projektu.

Elastyczność w kwestii rodzaju i wyglądu rzeźb nagrobkowych z kamienia wyróżnia nas na tle większości firm z branży. Nie opieramy swojej działalności na gotowych, żywicowanych płytach. Rzeźby nagrobkowe w Warszawie tworzymy z surowego bloku kamiennego, gwarantującego nie tylko oryginalność produktu, ale także jego trwałość przez wiele długich lat. Możemy wykonać dla Państwa rzeźby nagrobkowe, płaskorzeźby i grawerunek na płytach. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów usługi.

Rzeźby nagrobkowe Warszawa

Rzeźby nagrobne wykonywane są na specjalne zamówienie, w oparciu o indywidualny projekt. Podczas pierwszej rozmowy ustalimy Państwa oczekiwania oraz preferencje, a także przedstawimy swoje propozycje rzeźb nagrobkowych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czas trwania realizacji zlecenia zależny jest od rodzaju rzeźby nagrobkowej oraz jej wielkości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa