Nagrobki nowoczesne

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Nagrobki nowoczesne Warszawa

Nagrobki nowoczesne to pomniki cmentarne wyróżniające się oryginalnym designem, nietypowymi formami i wysoką jakością wykonania. Nagrobki te są przeznaczone dla osób chcących uczcić pamięć swoich bliskich w sposób indywidualny i niebanalny.

Nasze nagrobki nowoczesne w Warszawie są wykonane z wyselekcjonowanego granitu i komponentów, które nabywamy bezpośrednio od największych kopalni kamienia z Indii, Szwecji i Afryki Południowej. Kontrolujemy każdy etap obróbki elementów i w ten sposób gwarantujemy jakość i trwałość tego pięknego kamienia naturalnego.

Nowoczesne nagrobki, Warszawa - oferta

Proponujemy 200 wzorów nowoczesnych nagrobków. Zawsze możesz również zamówić indywidualny projekt lub modyfikację wybranego wzoru. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • minimalistyczne nagrobki nowoczesne o prostych kształtach, bez zbędnych ozdób – nagrobki te są eleganckie i stonowane, pasują do każdego otoczenia;
  • nowoczesne nagrobki ekskluzywne o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze, często wykonane na indywidualne zamówienie – są bogate w detale i ozdoby, mogą mieć nietypowe formy i kolory;
  • nagrobki z rzeźbą – to pomniki, które zawierają elementy rzeźbiarskie, takie jak serce, krzyż, pergamin, księga czy anioł;
  • nowoczesne nagrobki modelowane o nieregularnej i asymetrycznej formie, często inspirowane naturą lub sztuką.

Firma Marmurek

Kamieniarstwo Marmurek to nazwa marki, dla której pracują największe kopalnie granitów z Indii, Szwecji i Afryki Południowej oraz najlepsi specjaliści z zakresu obróbki i montażu elementów z kamienia naturalnego.

Nasza firma powstała na fundamentach pracy i doświadczeń osób, dla których kamieniarstwo to coś więcej niż zwykła działalność gospodarcza. Poznawaliśmy i uczyliśmy się kamienia naturalnego tak, aby w swojej ofercie proponować Państwu jedynie najlepsze dla naszego klimatu rodzaje granitów.

Większość firm z branży kamieniarskiej opiera swoją działalność na gotowych, żywicowanych płytach, które nabywają w hurtowniach.
Produkcja państwa zamówień w naszej firmie, opiera się na własnym, nabytym przez nas materiale w formie surowego bloku, który na potrzeby konkretnych zamówień jest cięty na odpowiedniej grubości płyty. Gwarantujemy w ten sposób jakość i trwałość kamienia naturalnego, gdyż kontrolujemy każdy etap obróbki elementów granitowych wychodzących z naszego zakładu.

Wszystkie nasze realizacje oraz wzory wyrobów znajdujące się w naszych punktach sprzedaży stanowią tylko i wyłącznie naturalne, niemodyfikowane chemią, odcienie granitów z całego świata

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

To pomniki przeznaczone na grób jednej osoby o standardowych wymiarach 190 cm x 90 cm. Nagrobki pojedyncze nowoczesne mają bogate formy i kształty – od prostych i klasycznych, po nowoczesne i oryginalne. Co więcej, mogą też zawierać elementy dekoracyjne, takie jak niewielki rzeźby, litery czy znicze.

Nagrobki podwójne nowoczesne

Pomniki podwójne nowoczesne projektowane są jako płyta nagrobna dla dwóch osób. Nagrobki te mogą mieć taką samą formę i kształt jak nagrobki pojedyncze lub być połączone w całość przez wspólny element, np. serce, łuk czy pergamin. Nagrobki podwójne nowoczesne wykonujemy z tego samego lub różnych kamieni granitowych. Częstym dodatkiem są elementy dekoracyjne, takie jak rzeźby, litery, wazony czy znicze.

Urny - nagrobki urnowe nowoczesne

Nowoczesne urnowe pomniki to nagrobki przeznaczone dla osób pochowanych w urnach. Nagrobki urnowe nowoczesne mogą mieć urozmaicone formy i kształty, od prostych i geometrycznych, po zaokrąglone i asymetryczne.

Nowoczesne nagrobki granitowe, Warszawa

Wybór odpowiedniego materiału odgrywa ważną rolę w zapewnieniu trwałości i estetyki nagrobka. Granit jest jednym z najtwardszych naturalnych materiałów skalnych, co czyni go doskonałym wyborem do wykorzystania w nagrobkach. Jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, mróz czy promieniowanie UV, sprawia, że nowoczesne nagrobki granitowe są w stanie przetrwać dziesięciolecia bez widocznych zmian.

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek jest ponad 50 kolorów i odmian granitu.

Granit czarny – Granit Absolute Black o głębokim, atrakcyjnym kolorze czarnym, który doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi i charakteryzuje się elegancją oraz powagą.

Granit szary – Granit Impala Dark o wielu odcieniach szarości, od jasnoszarego po antracyt. Jego neutralność czyni go uniwersalnym wyborem, doskonale współgrającym z otoczeniem i pozostałymi elementami cmentarza.

Granit czerwony – ten rodzaj granitu Multicolor Red charakteryzuje się głębokim, ciepłym czerwonym kolorem. Jest to niezwykle efektowny wybór, który nadaje nagrobkowi charakterystyczny wygląd.

Granit różowy – Granit Rosa Beta o delikatnych odcieniach różu i szarości. Jest często wybierany przez osoby poszukujące bardziej subtelnych i delikatnych projektów.

Granit zielony – wyjątkowy granit Emerald Pearl, łączący w sobie odcienie zieleni i szarości. Jest szczególnie popularny wśród osób pragnących nawiązać do natury i otaczającego krajobrazu.

Nagrobki nowoczesne, Warszawa - kontakt

Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Oferujemy wizualizacje nagrobka, jakie przygotowujemy na podstawie wspólnie ustalonego projektu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego nagrobka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji, gdzie można zobaczyć wzory nagrobków nowoczesnych i przykłady wykonanych płyt nagrobnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Z nami stworzycie Państwo nagrobek, który będzie pięknym i trwałym pomnikiem pamięci o zmarłym.

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy Stefanowo,
ul. Graniczna 31E
Pn-PT 9-17, SOB. 9-14

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki UL. Królewska 18A
PN-PT 9-17, SOB. 9-14

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Zaufaj profesjonalistom.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa