NagrobkiMarmurek

Pomagamy w godnym upamiętnieniu.

Nagrobki - Rzeźba - liternictwo - BRUKARSTWO-kamieniarstwo budowlane

Nagrobki Warszawa

Nagrobki nierozerwalnie łączą się z tradycją godnego upamiętnienia osoby zmarłej, dlatego też ich wygląd powinien w pełni odpowiadać oczekiwaniom i gustom rodziny. W naszej firmie przywiązujemy do tej kwestii ogromną wagę, projektując i wykonując nagrobki granitowe w Warszawie, z naturalnego, niemodyfikowanego chemicznie kamienia.

Współpracujemy z kopalniami granitu w Indiach, Szwecji oraz w Afryce Południowej, dzięki czemu pozyskiwany kamień charakteryzuje się najwyższą jakością, naturalnym wybarwieniem i odpornością. Nie korzystamy z gotowych, żywicowanych płyt, ale wszystkie elementy nagrobka przygotowujemy z kamiennych bloków, które docinane i obrabiane są w naszym zakładzie.

Nowoczesne nagrobki Warszawa

W odpowiedzi na potrzeby klientów, w naszym zakładzie zlokalizowanym w Warszawie, wykonujemy nowoczesne nagrobki, nawiązujące do minimalistycznej i eleganckiej stylistyki. Zatrudniając specjalistów w zakresie obróbki kamienia, dla których praca jest także realizacją pasji, możemy państwu zaoferować nagrobki wykonane z granitu, cechującego się naturalnym i oryginalnym wybarwieniem.

Chcąc zobaczyć przykładowe realizacje, zapraszamy do galerii, w której umieściliśmy zdjęcia wykonanych przez nas nagrobków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając z klientem szczegóły wykonania nagrobka, aby spełniał państwa wszystkie oczekiwania. Kluczową kwestią, oprócz wielkości i formy pomnika, jest także wybór granitu, jaki zastosujemy do produkcji. W ofercie posiadamy blisko 50 wzorów kamienia, różniących się kolorem, fakturą oraz wzorem.

Nagrobki podwójne Warszawa

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zakładu, wieloletniemu doświadczeniu, a także zespołowi specjalistów, których zatrudniamy, oferujemy państwu najwyższej jakości nagrobki podwójne i pojedyncze oraz tablice, które wpisują się zarówno w nowoczesny, jak i klasyczny styl. Napisy na nagrobkach wykonywane są według gotowego wzoru lub zgodnie z indywidualnym projektem klienta.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy eleganckie, nowoczesne i tanie nagrobki, które można zakupić bezpośrednio w naszym zakładzie w Warszawie, Stefanowie oraz w Grodzisku Mazowieckim. Istnieje także możliwość zamówienia nagrobka przez naszą stronę internetową – wystarczy wybrać interesujący państwa wzór, napisać do nas wiadomość z jego numerem, lokalizacją grobu oraz podstawowymi danymi o jego formie i wielkości. W odpowiedzi otrzymają państwo gotowy projekt, ofertę cenową oraz propozycję w zakresie terminu realizacji zamówienia.

Rodzaje granitów

W stałej ofercie Kamieniarstwa Marmurek znajdą Państwo ponad 50 kolorów i odmian granitu. Współpraca z największymi kopalniami kamienia ze Szwecji, RPA czy Indii pozwala nam zaoferować Państwu tylko kamień z pierwszego gatunku.

Realizacja projektów

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii zrealizowanych przez nas zamówień. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, że obdarzyli nas swoim zaufaniem, gdyż rozumiemy powagę sprawy jaką jest pomnik dla bliskiej osoby.

 

Skontaktuj się z nami

Cmentarz Południowy
Stefanowo,
ul. Graniczna 31d

  • 882 326 247
  • rczaplicki@marmurek.eu

Cmentarz Północny
Warszawa,
ul. Wóycickiego 15

  • 508 249 747
  • kontakt@marmurek.eu

Grodzisk Mazowiecki
UL. Królewska 18A

  • 508 249 747
  • kkacperski@marmurek.eu

Pomożemy Ci dobrać projekt oraz materiał do Twoich oczekiwań.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest: DORKAM IMPORT sp. z o.o., NIP: 7010435772, z siedzibą przy ul. Białobrzeska 15/181, 02-370 Warszawa