Projektowanie i budowa nagrobków pojedynczych i podwójnych

Specjalnie, indywidualnie projektowany nagrobek jest szczególną formą upamiętnienia bliskich zmarłych. Z jednej strony pozwala zmieścić się w zakładanym budżecie, z drugiej – przygotować nagrobek w wybranym kształcie, z przemyślanymi, personalizowanymi zdobieniami i wykonany ze wskazanych surowców.

Projektowanie i budowa nagrobków pojedynczych i podwójnych to nasza specjalność. Tworzymy je od podstaw, samodzielnie selekcjonując i zamawiając odpowiedni kamień z kopalni zlokalizowanych na całym świecie. Dzięki temu przygotowywane przez nas na życzenie naszych Klientów projekty nagrobków są wyjątkowe i niepowtarzalne jak chwila ostatniego pożegnania z bliskimi. W naszej ofercie dostępne są nagrobki pojedyncze oraz podwójne, dopasowane do oczekiwań Klientów pod każdym względem, w tym pod kątem zdobień – rzeźb nagrobnych lub płaskorzeźb oraz profesjonalnego liternictwa.

Jak wygląda projektowanie nagrobków pojedynczych i podwójnych krok po kroku?

Proces projektowania nagrobków pojedynczych i podwójnych jest bardzo złożony i wymaga wiedzy oraz doświadczenia w szeroko pojętym kamieniarstwie. Pierwszym etapem jest pozyskanie odpowiednich surowców do budowy nagrobków. Naturalny kamień, z którego wykonujemy nasze propozycje, to różnorodne gatunki, dokładnie selekcjonowane i pozyskiwane przez nas z różnych zakątków świata, bezpośrednio z poszczególnych kopalni. Dzięki temu mamy gwarancję, że do naszego zakładu kamieniarskiego trafia surowiec najwyższej jakości, który dobrze się prezentuje i spełnia swoją funkcję. Mamy na to wieloletnie potwierdzenie.

Pozyskiwany do budowy nagrobków materiał opracowujemy sami w naszym zakładzie kamieniarskim. Z naturalnego kamienia powstają projektowane przez naszą pracownię, gotowe nagrobki. Realizujemy również specjalne zamówienia dla naszych Klientów – indywidualne projekty nagrobków podwójnych oraz pojedynczych. Każdy zamawiany projekt nagrobka opracowywany jest zgodnie z życzeniem i wizją rodziny. Następnie wybrany gatunek kamienia jest obrabiany zgodnie z założoną koncepcją i ostatecznie stawiany na wskazanym miejscu na cmentarzu.

Jako doświadczony zakład kamieniarski oferujemy możliwość wykonania każdej rzeźby i płaskorzeźby nagrobnej, dzięki czemu wykonany projekt staje się pełny, elegancki i niepowtarzalny – jedyny w swoim rodzaju.

Dlaczego warto zdecydować się na personalizowanie nagrobki – projekty indywidualne lepsze od gotowych?

Wykonywane przez nas nagrobki według projektów indywidualnych pozwalają na upamiętnienie miejsca pochówku kogoś bliskiego zgodnie z własnymi założeniami i wizją artystyczną. Dzięki temu uzyskujemy niepowtarzany, elegancki wygląd i wyróżniamy to miejsce spośród innych. Dostosowanie projektu budowy nagrobka oznacza także dopasowanie go pod względem wielkości. Oferta obejmuje zarówno projekty nagrobków pojedynczych, jak i podwójnych.

Zdecydowanie się na własny projekt nagrobka z wybranych przez siebie materiałów i w konkretnej formie pozwala lepiej zagospodarować budżet przeznaczony właśnie na ten cel. Znajomość cen surowca oraz usług związanych z budową nagrobka pozwala rozsądniej rozdysponować fundusze, uzyskując jednocześnie niepowtarzalny efekt.

Kiedy lepiej zamówić gotowy zbudowany nagrobek?

Gotowe nagrobki, także dostępne w różnorodnych wersjach w naszym zakładzie kamieniarskim, to odpowiednia opcja dla tych, którzy zmuszeni są do wykonania szybkiego pochówku. Ponadto wszystkie tworzone przez nas projekty nagrobków zawsze wyróżniają się spośród innych, są przygotowywane zgodnie z obowiązującymi w kamieniarstwie trendami – są eleganckie i nowoczesne. Nadają się więc tam, gdzie rodzina nie ma specjalnych wymagań co do formy, rodzaju kamienia czy wybranych zdobień.

Wszystkie proponowane opcje dla Klientów z Warszawy i okolic dostępne są w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, zawsze w atrakcyjnych cenach.